Chcielibyśmy poznać, kim jesteś?
Dla szkół językowych

Nasza metoda

Czy zgadzają się Państwo ze stwierdzeniem, że rodzice wysyłają swoje dzieci na kursy językowe, żeby zapewnić im lepszy start w dorosłość, a nie tylko ‘podciągnąć się’ z angielskiego?

Jeśli tak, nasza oferta jest dla Państwa. Podręczniki National Geographic Learning oferują dużo więcej niż wąsko rozumianą naukę języka angielskiego, a naszą misją jest pomoc szkołom językowym w zaspokojeniu oczekiwań ich klientów.

Czy ważne jest, żeby podręczniki podobały się lektorom i uczniom?

 • Podręczniki National Geographic Learning tworzą światowej sławy autorzy, renomowani redaktorzy i najlepsi konsultanci z dziedziny metodyki nauczania języków obcych.
 • Nasze podręczniki dedykowane są wyłącznie szkołom językowym, a lektorzy bardzo wysoko oceniają ich walory dydaktyczne.
 • Jeśli zaproponujesz uczniom wybór spomiędzy kilku podręczników, na pewno wybiorą nasz. Skontaktuj się z nami i zrób eksperyment wyboru podręcznika.

 

Dlaczego nauka języka oparta o autentyczne materiały przynosi najlepsze efekty dydaktyczne?

 • Teksty i materiały wizualne National Geographic budują motywację uczniów do nauki.
 • Nasze podręczniki poszerzają wiedzę o otaczającej nas rzeczywistości.
 • Nasze podręczniki wzbudzają w słuchaczach ciekawość i pozwalają lepiej rozumieć świat.

 

W jaki sposób materiały do nauki języka pomagają słuchaczom sprostać wymaganiom współczesnego świata?

 • Podręczniki National Geographic Learning zaszczepiają w słuchaczach umiejętność krytycznego myślenia i uczą, w jaki sposób selekcjonować informacje.
 • Praca w grupach i zadania projektowe rozwijają umiejętność współpracy i skutecznej komunikacji.
 • Słuchacze, korzystający z naszych podręczników, zdobywają wiedzę na temat publicznego prezentowania swoich prac i poglądów.

 

Jak pomóc młodym ludziom kształtować odpowiedzialną postawę wobec świata?

 • Podręczniki National Geogrphic Learning pomagają słuchaczom budować pewność siebie w kontaktach z innymi ludźmi.
 • Pracując z naszymi podręcznikami, słuchacze uczą się odpowiedzialności za siebie, innych ludzi i otaczający świat.
 • Nasze podręczniki pokazują wartość otwartej postawy wobec innych ludzi, przy zachowaniu dumy ze swojego miejsca na ziemi.

National Geographic Learning

Język angielski + Wiedza, Umiejętności, Wartości

image

Podręczniki

Welcome to Our World

Welcome to Our World to trzyczęściowy kurs dla dzieci w wieku przedszkolnym. Inspiracją dla powstania serii były tradycyjne piosenki dziecięce. Mali uczniowie pokochają zdjęcia i ilustracje National Geographic i przełamią barierę językową, śpiewając piosenki z rówieśnikami z całego świata. Kurs oferuje zestaw wygodnych narzędzi dla lektora, takich jak flashcars, big books do czytania w grupie oraz serię szkoleniowych filmów metodycznych na platformie myNGconnect. Dzięki Welcome to Our World, przedszkolaki nie będą mogły doczekać się kolejnych zajęć angielskiego.

Wonderful World

Nowość 2018! Zaproś uczniów na niesamowitą wyprawę dookoła świata, której towarzyszyć będzie trening umiejętności językowych i kompetencji XXI wieku. Dzięki filmom i zdjęciom National Geographic, Twoi uczniowie poznają dalekie zakątki świata, inspirujących ludzi oraz zwyczaje dalekich kultur. Przejrzysty układ lekcji, nacisk na struktury gramatyczne oraz możliwość personalizacji ćwiczeń umożliwią sprawną naukę języka i zachęcą do mówienia i zadawania pytań. Sześć poziomów kursu gwarantuje kontynuację oraz przygotowanie do egzaminów Cambridge Young Learners English Tests.

Our World

Kurs Our World, opierając się na wspaniałych filmach, zdjęciach i prawdziwych opowieściach National Geographic, bardzo mocno angażuje uczniów w naukę i językową zabawę. Dzięki temu efekty nauczania są wysokie. Ucząc się angielskiego z materiałów National Geographic dzieci jednocześnie poznają świat i zdobywają dodatkowe kompetencje z kanonu umiejętności XXI wieku. Te elementy stają się coraz ważniejsze dla rodziców wysyłających dzieci na kursy językowe. KLIKNIJ TU I ZOBACZ WIĘCEJ

Impact

Impact pomaga młodzieży zrozumieć siebie, innych ludzi i otaczający świat. Nauka języka jest wspomagana przez wyrażanie własnych poglądów, zachęca do aktywnego działania w obszarach społecznych i kulturowych, uczy sztuki dokonywania wyboru, kształtuje pożądane postawy i wartości. Impact pozwala młodym ludziom odkryć, kim są i kim chcieliby być. 5 poziomów, autentyczne filmy NatGeo. KLIKNIJ TU I ZOBACZ WIĘCEJ

Close-up

Nowa edycja bestsellerowego kursu dla młodzieży w prywatnych szkołach językowych. Połączenie angażującej tematyki, przygotowania egzaminacyjnego, autentycznych materiałów National Geographic oraz pracy online w doskonałych proporcjach. Close Up to nie tylko nabywanie umiejętności językowych oraz wiedzy ogólnej, ale też trening kompetencji XXI wieku i ponadczasowych wartości National Geographic. Praca z Close Up pozwala lepiej zrozumieć świat, prowokuje do dyskusji i umożliwia kształtowanie własnych opinii, a to wszystko obudowane skutecznym treningiem językowym. KLIKNIJ TU I ZOBACZ WIĘCEJ

image
Kup w sklepie Zobacz więcej
Starsza młodzież i dorośli

Life Second Edition

NOWOŚĆ 2018! Nowa edycja kursu LIFE to jeszcze więcej fascynujących materiałów wizualnych National Geographic, które pozwolą Twoim słuchaczom lepiej zapamiętać język. Nacisk na Human Skills i Critical Thinking będzie wsparciem w rozwoju kompetencji XXI wieku Twoich słuchaczy, a dołączona do kursu aplikacja na smartfony pozwoli zabrać naukę języka do domu. KLIKNIJ TU I ZOBACZ WIĘCEJ Kurs dostępny również w wersji SPLIT (podręcznik i ćwiczenia)

image
Kup w sklepie Zobacz więcej
Starsza młodzież i dorośli

Outcomes

Outcomes 2nd edition to kolejna edycja popularnego kursu uzupełniona o materiały National Geographic i doskonałe filmy. Charyzmatyczny Hugh Dellar wykorzystał najlepsze elementy poprzedniej wersji i stworzył nowoczesny podręcznik dla słuchaczy, którzy chcą nauczyć się prawdziwego British English oraz lepiej zrozumieć współczesny świat. KLIKNIJ TU I ZOBACZ WIĘCEJ Kurs dostępny również w wersji SPLIT (podręcznik i ćwiczenia)

Keynote

Keynote to jedyny kurs do nauki języka angielskiego napisany w oparciu o najlepsze na świecie prezentacje TED Talks. Państwa słuchacze będą uczyć się angielskiego z fascynujących materiałów i jednocześnie zdobywać dodatkowe, ważne w ich przyszłej karierze, kompetencje zawodowe i społeczne. Praca z Keynote to dla lektora gwarancja skutecznej nauki języka i spełnienia oczekiwań nawet najbardziej wymagających słuchaczy. KLIKNIJ TU I ZOBACZ WIĘCEJ Kurs dostępny również w wersji SPLIT (podręcznik i ćwiczenia)

Spotlight on First

Spotlight on First to pierwszy kurs egzaminacyjny, który wykorzystuje angażujące słuchaczy materiały National Geographic. Zapraszamy Państwa do pracy z nowatorskim narzędziem The Ideas Generator, opartym na filmach National Geographic, pozwalającym słuchaczom skutecznie przygotować się do części ustnej i pisemnej egzaminu. Jeszcze nigdy przygotowanie do egzaminu First nie było tak ciekawe. KLIKNIJ TU I ZOBACZ WIĘCEJ

Spotlight on Advanced

Zapraszamy do przygotowania słuchaczy do egzaminu Advanced razem z National Geographic. Spotlight on Advanced to kurs dla młodzieży i dorosłych wykorzystujący zasoby National Geographic dostosowane do tematów egzaminacyjnych. Zachęcamy do zapoznania się z unikalnym elementami kursu opartymi na materiałach video – The Ideas Generator i The Speaking Tests. KLIKNIJ TU I ZOBACZ WIĘCEJ

Przykładowe rozdziały

Pobierz bezpłatne przykładowe rozdziały naszych podręczników.

Chcesz zobaczyć więcej – skontaktuj się z nami.

Pobierz przykładowe rozdziały

Oferta gratis

Sprawdź, jak otrzymać bezpłatne materiały, które wzbogacą Twoje lekcje.