Chcielibyśmy poznać, kim jesteś?
Dla uczelni wyższych

Nasza metoda

Dostarczamy rozwiązania powstałe we współpracy z najbardziej wiarygodnymi światowymi organizacjami. Nasze materiały poza najwyższą jakością dydaktyczną, oferują wartość dodaną dla studentów, możliwość zdobycia dodatkowych kompetencji akademickich i zawodowych oraz komfort pracy dla lektorów i łatwo dostępną obudowę.

image

Podręczniki

Outcomes

Outcomes Second edition to kolejna edycja popularnego kursu uzupełniona o materiały National Geographic i doskonałe filmy. Charyzmatyczny Hugh Dellar wykorzystał najlepsze elementy poprzedniej wersji i stworzył nowoczesny podręcznik dla studentów, którzy chcą nauczyć się prawdziwego British English oraz lepiej zrozumieć współczesny świat. Jeśli chcesz uczyć w oparciu o autentyczne brytyjskie materiały, a dla Twoich studentów kluczowa jest naturalna komunikacja, wybierz Outcomes. KLIKNIJ TU I ZOBACZ WIĘCEJ Kurs dostępny również w wersji SPLIT (podręcznik i ćwiczenia)

Keynote

Keynote to jedyny kurs do nauki języka angielskiego napisany z zastosowaniem najlepszych na świecie prezentacji TED Talks. Państwa studenci będą uczyć się angielskiego z fascynujących materiałów i jednocześnie zdobywać dodatkowe, ważne w ich przyszłej karierze, kompetencje (np. presentation skills). Praca z Keynote to dla lektora gwarancja skutecznej nauki języka i spełnienia oczekiwań nawet najbardziej wymagających studentów. Jeśli chcesz, żeby Twoi studenci nabywali kompetencje językowe oraz zawodowe pracując z niezwykle inspirującymi TED Talks, wybierz Keynote. KLIKNIJ TU I ZOBACZ WIĘCEJ Kurs dostępny również w wersji SPLIT (podręcznik i ćwiczenia)

Life Second Edition

NOWOŚĆ 2018! Nowa edycja kursu LIFE to jeszcze więcej fascynujących materiałów wizualnych National Geographic, które pozwolą Twoim studentom lepiej zapamiętać język. Nacisk na Human Skills i Critical Thinking będzie wsparciem w rozwoju kompetencji akademickich Twoich studentów, a dołączona do kursu aplikacja na smartfony pozwoli zabrać naukę języka do domu. KLIKNIJ TU I ZOBACZ WIĘCEJ Kurs dostępny również w wersji SPLIT (podręcznik i ćwiczenia)

Przykładowe rozdziały

Pobierz bezpłatne przykładowe rozdziały naszych podręczników.

Chcesz zobaczyć więcej – skontaktuj się z nami.

Pobierz przykładowe rozdziały

Oferta gratis

Sprawdź, jak otrzymać bezpłatne materiały, które wzbogacą Twoje zajęcia.