Chcielibyśmy poznać, kim jesteś?
Będziemy na Kongresie Językowym PASE – a Ty?

BLOG

Podczas nadchodzącego Kongresu Językowego PASE w dn. 12 – 14 maja w Warszawie, zespół NGLearning ma zaszczyt zaprosić Was na dwie sesje, które poprowadzą nasi eksperci.

Piątek – 12 maja – Piotr Bucki – Spójrzmy na to inaczej. O motywacji, pracy, zaufaniu i marketingu w szkole językowej

Czasem lepiej jest działać i eksperymentować, niż kierować się „zdrowym rozsądkiem”, zastałymi zasadami, czy intuicyjnymi przekonaniami. Szczególnie, że świat się zmienia i aby działać konkurencyjnie na rynku usług językowych, trzeba się wyróżnić. Nie krzycząc głośniej, ale mówiąc mądrzej i ciekawiej. I często o wiele taniej. Byle z mądrym partnerem i otwartą głową.

Piotr Bucki – od 16 lat pomaga ludziom szlifować komunikację w różnych obszarach. Zawsze bazuje przy tym na psychologii poznawczej, neuro-naukach i psycholingwistyce. Sprawdza teorię w praktyce współpracując z firmami w Chile, Słowenii, Mołdawii, Azerbejdżanie, Austrii, Australii i Polsce. Współautor i redaktor merytoryczny Startup Manual (Wolves Summit 2015), autor i opiekun serii BuckiAcademi wydanej z wydawnictwem 4 Głowy (2016). Publikuje regularnie na InnPoland oraz stronie www.bucki.pro. Pisze dla Malemana, Dolce Vita, Madame, Marketing w Praktyce i wielu innych. Przetłumaczył 12 książek z zakresu psychologii i poradnictwa. Współpracuje z najlepszymi ośrodkami startupowymi w Polsce – m.in. LPNT, Inkubator Starter, GPNT i PPNT, a także z największym rządowym programem na świecie Startup Chile i Inkubatorami w Słowenii i Austrii. Występował m.in. na Wolves Summit, Davos Communication Forum, PODIM Słowenia, Internet Beta, Social Media Convent, Inspiration Day w Szczecinie, PMI Congress w Antwerpii i wielu wielu innych konferencjach w kraju i na świecie. Od dwóch lat współpracuje z marką NGLearning jako oddany amabsador kursów opartych na Keynote i TED. Dwukrotny mówca TEDx.

 

Sobota – 13 maja – Alex Warren  Developing 21st  Century Teenagers

What is a 21st century teenager? Ask that question and you’ll get a myriad different answers.  What we do know however is that the world has changed dramatically since the dawn of the 21st century and as such what a 21st century teenager needs to be has also changed. This session looks at the skills and knowledge that teenagers need to succeed in school, succeed in life and succeed in a global community and how we can help develop them to achieve the success.

Alex studied history at university and worked as a journalist for several years. After travelling the world he returned to the UK to complete his CELTA qualification in Bournemouth. For the last six years Alex has been working as an Academic Director and teacher trainer at a successful private language school. The move into teacher training on a permanent basis was only a matter of time and Alex is now enjoying developing teachers on an international scale.

 

 

Więcej informacji o Kongresie oraz zapisy znajdziesz tu – Kongres Językowy PASE.