Chcielibyśmy poznać, kim jesteś?
Dla szkół językowych

Nasza metoda

Czy zgadzają się Państwo ze stwierdzeniem, że rodzice wysyłają swoje dzieci na kursy językowe, żeby zapewnić im lepszy start w dorosłość, a nie tylko ‘podciągnąć się’ z angielskiego?

Jeśli tak, nasza oferta jest dla Państwa. Podręczniki National Geographic Learning oferują dużo więcej niż wąsko rozumianą naukę języka angielskiego, a naszą misją jest pomoc szkołom językowym w zaspokojeniu oczekiwań ich klientów.

Czy ważne jest, żeby podręczniki podobały się lektorom i uczniom?

 • Podręczniki National Geographic Learning tworzą światowej sławy autorzy, renomowani redaktorzy i najlepsi konsultanci z dziedziny metodyki nauczania języków obcych.
 • Nasze podręczniki dedykowane są wyłącznie szkołom językowym, a lektorzy bardzo wysoko oceniają ich walory dydaktyczne.
 • Jeśli zaproponujesz uczniom wybór spomiędzy kilku podręczników, na pewno wybiorą nasz. Skontaktuj się z nami i zrób eksperyment wyboru podręcznika.

 

Dlaczego nauka języka oparta o autentyczne materiały przynosi najlepsze efekty dydaktyczne?

 • Teksty i materiały wizualne National Geographic budują motywację uczniów do nauki.
 • Nasze podręczniki poszerzają wiedzę o otaczającej nas rzeczywistości.
 • Nasze podręczniki wzbudzają w słuchaczach ciekawość i pozwalają lepiej rozumieć świat.

 

W jaki sposób materiały do nauki języka pomagają słuchaczom sprostać wymaganiom współczesnego świata?

 • Podręczniki National Geographic Learning zaszczepiają w słuchaczach umiejętność krytycznego myślenia i uczą, w jaki sposób selekcjonować informacje.
 • Praca w grupach i zadania projektowe rozwijają umiejętność współpracy i skutecznej komunikacji.
 • Słuchacze, korzystający z naszych podręczników, zdobywają wiedzę na temat publicznego prezentowania swoich prac i poglądów.

 

Jak pomóc młodym ludziom kształtować odpowiedzialną postawę wobec świata?

 • Podręczniki National Geogrphic Learning pomagają słuchaczom budować pewność siebie w kontaktach z innymi ludźmi.
 • Pracując z naszymi podręcznikami, słuchacze uczą się odpowiedzialności za siebie, innych ludzi i otaczający świat.
 • Nasze podręczniki pokazują wartość otwartej postawy wobec innych ludzi, przy zachowaniu dumy ze swojego miejsca na ziemi.

National Geographic Learning

Język angielski + Wiedza, Umiejętności, Wartości

image

Podręczniki

Welcome to Our World

Wiek 3 - 5. Przedszkole. Welcome to Our World to trzyczęściowy kurs dla dzieci w wieku przedszkolnym. Inspiracją dla powstania serii były tradycyjne piosenki dziecięce. Mali uczniowie pokochają zdjęcia i ilustracje National Geographic i przełamią barierę językową, śpiewając piosenki z rówieśnikami z całego świata. Kurs oferuje zestaw wygodnych narzędzi dla lektora, takich jak flashcars, big books do czytania w grupie oraz serię szkoleniowych filmów metodycznych na platformie myNGconnect. Dzięki Welcome to Our World, przedszkolaki nie będą mogły doczekać się kolejnych zajęć angielskiego.

NOWOŚĆLook

Wiek 6-14 NOWOŚĆ! Look to 7-poziomowa seria do nauki języka angielskiego. Fascynujące zdjęcia, autentyczne filmy i historie inspirowane wyprawami National Geographic pomagają uczniom poznawać i zrozumieć świat. Kurs zachęca uczniów do formułowania i wyrażania własnych opinii. Dzięki krótkim, niebanalnym i ekscytującym lekcjom praca z Look jest przyjemnością dla ucznia i lektora. Look kładzie zrównoważony nacisk na wszystkie umiejętności, których uczniowie potrzebują, aby skutecznie posługiwać się językiem angielskim.

Wonderful World

Wiek 9 - 14. Zaproś uczniów na niesamowitą wyprawę dookoła świata, której towarzyszyć będzie trening umiejętności językowych i kompetencji XXI wieku. Dzięki filmom i zdjęciom National Geographic, Twoi uczniowie poznają dalekie zakątki świata, inspirujących ludzi oraz zwyczaje dalekich kultur. Przejrzysty układ lekcji, nacisk na struktury gramatyczne oraz możliwość personalizacji ćwiczeń umożliwią sprawną naukę języka i zachęcą do mówienia i zadawania pytań. Sześć poziomów kursu gwarantuje kontynuację oraz przygotowanie do egzaminów Cambridge Young Learners English Tests.

NOWOŚĆOur World 2nd edition

Wiek 7 - 12. Kurs Our World, opierając się na wspaniałych filmach, zdjęciach i prawdziwych opowieściach National Geographic, bardzo mocno angażuje uczniów w naukę i językową zabawę. Dzięki temu efekty nauczania są wysokie. Ucząc się angielskiego z materiałów National Geographic dzieci jednocześnie poznają świat i zdobywają dodatkowe kompetencje z kanonu umiejętności XXI wieku. Te elementy stają się coraz ważniejsze dla rodziców wysyłających dzieci na kursy językowe. KLIKNIJ TU I ZOBACZ WIĘCEJ

Impact

Wiek 12 - 16. Impact pomaga młodzieży zrozumieć siebie, innych ludzi i otaczający świat. Nauka języka jest wspomagana przez wyrażanie własnych poglądów, zachęca do aktywnego działania w obszarach społecznych i kulturowych, uczy sztuki dokonywania wyboru, kształtuje pożądane postawy i wartości. Impact pozwala młodym ludziom odkryć, kim są i kim chcieliby być. 5 poziomów, autentyczne filmy NatGeo. KLIKNIJ TU I ZOBACZ WIĘCEJ

Close-up

Wiek 12 - 16. Nowa edycja bestsellerowego kursu dla młodzieży w prywatnych szkołach językowych. Połączenie angażującej tematyki, przygotowania egzaminacyjnego, autentycznych materiałów National Geographic oraz pracy online w doskonałych proporcjach. Close Up to nie tylko nabywanie umiejętności językowych oraz wiedzy ogólnej, ale też trening kompetencji XXI wieku i ponadczasowych wartości National Geographic. Praca z Close Up pozwala lepiej zrozumieć świat, prowokuje do dyskusji i umożliwia kształtowanie własnych opinii, a to wszystko obudowane skutecznym treningiem językowym. KLIKNIJ TU I ZOBACZ WIĘCEJ

image
Kup w sklepie Zobacz więcej
Starsza młodzież i dorośli

Life Second Edition

Wiek 16+. NOWOŚĆ 2018! Nowa edycja kursu LIFE to jeszcze więcej fascynujących materiałów wizualnych National Geographic, które pozwolą Twoim słuchaczom lepiej zapamiętać język. Nacisk na Human Skills i Critical Thinking będzie wsparciem w rozwoju kompetencji XXI wieku Twoich słuchaczy, a dołączona do kursu aplikacja na smartfony pozwoli zabrać naukę języka do domu. KLIKNIJ TU I ZOBACZ WIĘCEJ Kurs dostępny również w wersji SPLIT (podręcznik i ćwiczenia)

image
Kup w sklepie Zobacz więcej
Starsza młodzież i dorośli

Outcomes

Wiek 16+. Outcomes 2nd edition to kolejna edycja popularnego kursu uzupełniona o materiały National Geographic i doskonałe filmy. Charyzmatyczny Hugh Dellar wykorzystał najlepsze elementy poprzedniej wersji i stworzył nowoczesny podręcznik dla słuchaczy, którzy chcą nauczyć się prawdziwego British English oraz lepiej zrozumieć współczesny świat. KLIKNIJ TU I ZOBACZ WIĘCEJ Kurs dostępny również w wersji SPLIT (podręcznik i ćwiczenia)

Keynote

Wiek 16+. Keynote to jedyny kurs do nauki języka angielskiego napisany w oparciu o najlepsze na świecie prezentacje TED Talks. Państwa słuchacze będą uczyć się angielskiego z fascynujących materiałów i jednocześnie zdobywać dodatkowe, ważne w ich przyszłej karierze, kompetencje zawodowe i społeczne. Praca z Keynote to dla lektora gwarancja skutecznej nauki języka i spełnienia oczekiwań nawet najbardziej wymagających słuchaczy. KLIKNIJ TU I ZOBACZ WIĘCEJ Kurs dostępny również w wersji SPLIT (podręcznik i ćwiczenia)

Spotlight on First

Spotlight on First to pierwszy kurs egzaminacyjny, który wykorzystuje angażujące słuchaczy materiały National Geographic. Zapraszamy Państwa do pracy z nowatorskim narzędziem The Ideas Generator, opartym na filmach National Geographic, pozwalającym słuchaczom skutecznie przygotować się do części ustnej i pisemnej egzaminu. Jeszcze nigdy przygotowanie do egzaminu First nie było tak ciekawe. KLIKNIJ TU I ZOBACZ WIĘCEJ

Spotlight on Advanced

Zapraszamy do przygotowania słuchaczy do egzaminu Advanced razem z National Geographic. Spotlight on Advanced to kurs dla młodzieży i dorosłych wykorzystujący zasoby National Geographic dostosowane do tematów egzaminacyjnych. Zachęcamy do zapoznania się z unikalnym elementami kursu opartymi na materiałach video – The Ideas Generator i The Speaking Tests. KLIKNIJ TU I ZOBACZ WIĘCEJ

Przykładowe rozdziały

Pobierz bezpłatne przykładowe rozdziały naszych podręczników.

Chcesz zobaczyć więcej – skontaktuj się z nami.

Pobierz przykładowe rozdziały

Oferta gratis

Sprawdź, jak otrzymać bezpłatne materiały, które wzbogacą Twoje lekcje.