Chcielibyśmy poznać, kim jesteś?
Dla uczelni wyższych

Nasza metoda

Dostarczamy rozwiązania powstałe we współpracy z najbardziej wiarygodnymi światowymi organizacjami. Nasze materiały poza najwyższą jakością dydaktyczną, oferują wartość dodaną dla studentów, możliwość zdobycia dodatkowych kompetencji akademickich i zawodowych oraz komfort pracy dla lektorów i łatwo dostępną obudowę.

image

Podręczniki

image
Kup w sklepie Zobacz więcej
Młodzież i dorośli

NOWOŚĆ Voices

Voices to nowy kurs dla młodzieży i dorosłych, dla których język angielski jest oknem na świat, a nauka języka obcego stanowi okazję do poszerzania horyzontów. Wprowadza słuchacza w świat globalnej komunikacji poprzez zapoznanie z szerokim wachlarzem odmienności kulturowych i środowiskowych na świecie. Dzięki Voices, poprzez intensywny trening wymowy, ćwiczenia mediacyjne, czytanie ze zrozumieniem połączone z ćwiczeniami na myślenie krytyczne, słuchacz aktywnie buduje szeroki wachlarz kompetencji komunikacyjnych, a także systematyczne ćwiczy struktury leksykalno-gramatyczne. Podręcznik jest również dostępny w wersji z platformą NGL Online Practice z dostępem do oprogramowania CPT/LMS i aplikacji na urządzenia mobilne.

OPIS do SPLITów:
SPLIT - jest to połączenie połowy materiału z podręcznika z korespondującym z nim materiałem z zeszytu ćwiczeń.

OPIS do wersji z NGL Online Practice:
Podręcznik z platformą NGL Online Practice z dostępem do oprogramowania CPT/LMS i aplikacji na urządzenia mobilne

Outcomes

Outcomes Second edition to kolejna edycja popularnego kursu uzupełniona o materiały National Geographic i doskonałe filmy. Charyzmatyczny Hugh Dellar wykorzystał najlepsze elementy poprzedniej wersji i stworzył nowoczesny podręcznik dla studentów, którzy chcą nauczyć się prawdziwego British English oraz lepiej zrozumieć współczesny świat. Jeśli chcesz uczyć w oparciu o autentyczne brytyjskie materiały, a dla Twoich studentów kluczowa jest naturalna komunikacja, wybierz Outcomes. KLIKNIJ TU I ZOBACZ WIĘCEJ Kurs dostępny również w wersji SPLIT (podręcznik i ćwiczenia)

Keynote

Keynote to jedyny kurs do nauki języka angielskiego napisany z zastosowaniem najlepszych na świecie prezentacji TED Talks. Państwa studenci będą uczyć się angielskiego z fascynujących materiałów i jednocześnie zdobywać dodatkowe, ważne w ich przyszłej karierze, kompetencje (np. presentation skills). Praca z Keynote to dla lektora gwarancja skutecznej nauki języka i spełnienia oczekiwań nawet najbardziej wymagających studentów. Jeśli chcesz, żeby Twoi studenci nabywali kompetencje językowe oraz zawodowe pracując z niezwykle inspirującymi TED Talks, wybierz Keynote. KLIKNIJ TU I ZOBACZ WIĘCEJ Kurs dostępny również w wersji SPLIT (podręcznik i ćwiczenia)

Life Second Edition

NOWOŚĆ 2018! Nowa edycja kursu LIFE to jeszcze więcej fascynujących materiałów wizualnych National Geographic, które pozwolą Twoim studentom lepiej zapamiętać język. Nacisk na Human Skills i Critical Thinking będzie wsparciem w rozwoju kompetencji akademickich Twoich studentów, a dołączona do kursu aplikacja na smartfony pozwoli zabrać naukę języka do domu. KLIKNIJ TU I ZOBACZ WIĘCEJ Kurs dostępny również w wersji SPLIT (podręcznik i ćwiczenia)

Pathways

Pathways to 5-cio poziomowy kurs stworzony specjalnie z myślą o studentach i uczniach przygotowujących się do rozpoczęcia nauki w szkołach wyższych. Napisany w oparciu o autentyczne teksty i nagrania wideo National Geographic, Pathways pomaga rozwijać umiejętności niezbędne w środowisku akademickim (academic literacy), takie jak budowanie argumentów, dokonywanie syntezy, czy interpretowanie informacji przedstawionych w formie wizualnej (visual literacy). Praca z Pathways to również przygotowanie do napisania dobrze ustrukturyzowanych esejów zawierających ciekawe argumenty. Kurs Pathways dzieli się na tzw. 2 ścieżki umiejętności; sa to oddzielne pozycje wydawnicze: Reading, Writing & Critical Thinking, Listening, Speaking & Critical Thinking (dostępne od 2020 roku) KLIKNIJ TU I ZOBACZ WIĘCEJ

Success with Business

SUCCESS WITH BUSINESS zapewnia pełne przygotowanie do egzaminów Cambridge Business oraz nadaje się idealnie do pracy zarówno w ramach in-company courses, jak i na kursach Business English dla osób ze świata biznesu i studentów, którzy chcą doskonalić swój angielski biznesowy i zwiększyć szanse na zatrudnienie w międzynarodowych firmach. SUCCESS WITH BUSINESS dostępny jest na trzech poziomach zaawansowania: B1 – Preliminary, B2 – Vantage, C1 – Higher. KLIKNIJ TU I ZOBACZ WIĘCEJ

Przykładowe rozdziały

Pobierz bezpłatne przykładowe rozdziały naszych podręczników.

Chcesz zobaczyć więcej – skontaktuj się z nami.

Pobierz przykładowe rozdziały

Oferta gratis

Sprawdź, jak otrzymać bezpłatne materiały, które wzbogacą Twoje zajęcia.