Chcielibyśmy poznać, kim jesteś?
Przywitać się? Tak! Ale jak?

BLOG

 Zapraszamy do pobrania lekcji w duchu #zerowaste #noprinting #takeitteachit, podczas której Twoi słuchacze będą mieli szansę porozmawiać o potędze gestu i różnicach kulturowych w tym zakresie w dobie globalizacji.

Przyczynkiem do stworzenia zajęć był opublikowany przez National Geographic artykuł o alternatywnych sposobach powitania w czasie koronawirusa.
Słuchacze zastanowią się wspólnie co by było gdyby ktoś na powitanie zaproponował im pocieranie nosami czy przesłał w powietrzu soczystego buziaka. Dowiedzą się także jak należy się witać w Nigerii, Tybecie czy na Filipinach.

Zapraszamy do pobierania lekcji w formacie PDF wraz z instrukcją:
www.bit.ly/NGLhandshake

 

 

Autor: Material Girls by Dalka&Lesiak

Material Girls by Dalka&Lesiak to wspólny projekt dwóch lektorek języka angielskiego – Pauliny Dalki i Jolanty Lesiak. Pola i Jola są absolwentkami filologii angielskiej Uniwersytetu Łódzkiego
i wielkimi entuzjastkami technologii w edukacji. Projekt Material Girls by Dalka&Lesiak stworzyły z miłości do języka, ale także szacunku dla czasu pracy swojego jak i nauczycieli. Ich flagowymi hasłami są #sharingiscaring #savetimeforpleasure oraz #ecoteaching.

Prywatnie Jola jest mamą małego Jasia Ludwiczka, pasjonatką języka hiszpańskiego i kultury Chin, a Pola wielbicielką kina akcji, dobrych kryminałów, włoskich piosenek i eksperymentów kulinarnych.