Chcielibyśmy poznać, kim jesteś?
DLACZEGO WARTO PRZYSTĄPIĆ DO PROGRAMU PROUD USERS OF NGL – OPOWIADA NATALIA KARWOWSKA

BLOG

Nazywam się Natalia Karwowska i jestem twórcą szkoły Baby English Center w Łodzi. Szkołę prowadzę od 2012 roku, specjalizuję się w zajęciach z języka angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Na dynamiczny rozwój mojej szkoły językowej na pewno miała i nadal ma współpraca z #teamNGL. Ogromnie się cieszę, że jestem częścią tej społeczności.

 

 

 

 

Dlaczego Twoja szkoła dołączyła do Programu Proud Users of NGL?

Dzięki tej współpracy mam możliwość otrzymywania wsparcia metodycznego dla moich nauczycieli, ale również wsparcia biznesowego, aby cały czas rozwijać szkołę, czerpać i wymieniać się pomysłami ze sztabem specjalistów.

Współpraca z NGL to wspaniałe zaplecze fantastycznych podręczników NGL, które nie tylko spełniają oczekiwania nauczycieli, ale przede wszystkim są atrakcyjne i ciekawe dla dzieci.

Kursy National Geographic Learning uwielbiają także rodzice naszych słuchaczy — zwracają oni uwagę na trening umiejętności XXI wieku, takich jak komunikacja, umiejętność kształtowania wypowiedzi, prezentacji czy dyskusji.

 

Podręczniki są nie tylko ciekawe, ale też wspaniale przygotowują do egzaminów Cambridge. W naszej szkole korzystamy z serii Look (dowiedz się więcej), która w zupełności spełnia nasze oczekiwania.

 

 

 

Co najbardziej cenisz we współpracy z #teamNGL?

 

Współpracę z #teamNGL doceniam głównie ze względu na ich skuteczność w słuchaniu członków społeczności oraz szybkie i efektywne reagowanie na ich potrzeby. To dynamiczny zespół, który aktywnie reaguje na wyzwania, z jakimi stykają się kadra zarządzająca szkołą, metodycy i nauczyciele.

Zespół NGL Polska realizuje liczne webinary, szkolenia, spotkania, konferencje, podczas których dzieli się wiedzą w miłej, rodzinnej atmosferze.

NGL cechuje otwartość i szybki czas reakcji, z jakim nie spotkałam się nigdzie indziej. Ich profesjonalizm, klarowność i zawsze uśmiechnięte podejście są tym, co mnie zachwyca i sprawia, że nasza współpraca jest owocna.

 

 

Czy jest coś, co chciałabyś powiedzieć osobom zastanawiającym się nad przystąpieniem do programu “Proud Users of NGL”?

 

Program Proud Users oferuje ogromne wsparcie dla Twojej szkoły, co więcej, nie generuje żadnych dodatkowych kosztów. Wystarczy zakup podręczników NGL, aby cieszyć się pełnym wsparciem, opieką, szkoleniami i udziałem w licznych webinarach i spotkaniach.

Dołączasz do społeczności, która wzajemnie się wspiera i dzieli sukcesami, zarówno tymi mniejszymi, jak i większymi — możesz korzystać z tego, ile tylko chcesz!

 

 

PRZECZYTAJ artykuł Natalii podsumowujący prelekcję na konferencji Proud To Teach 2023

Magiczne 92%, czyli kliencie trzymaj się (nas)!

 

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o programie partnerskim Proud Users of NGL – kliknij tutaj!… i dołącz do nas asap!

 

 

 

 

 

POZNAJ NAS OSOBIŚCIE – przyjedź na konferencję PROUD TO TEACH 2024, 6 kwietnia w Uniejowie!

ZOBACZ SZCZEGÓŁy

 

 

 

 

Jesteśmy tu po to, aby wspierać cię w rozwoju! ZADZWOŃ do nas – KONTAKT

 

 

 

 

 

 

 

Rozmawiała: Justyna Mak

Content Marketing Manager, NGL Polska