Chcielibyśmy poznać, kim jesteś?
Rozpoczynasz właśnie w swojej szkole “Akcję-kontynuację”? A może pracujesz dopiero nad ofertą na nowy rok szkolny? Niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz nie zapomnij o Twoim największym „asie w rękawie”, jakim jest platforma SPARK! Jeśli pracujesz z podręcznikami National Geographic Learning, możesz uczynić z niej filar swojego przekazu marketingowego. Dlaczego? 

 

 

 

 

Twoja oferta powinna przemawiać do klientów językiem korzyści, czyli wskazywać im wprost, co otrzymają i w jaki sposób wpłynie to na ich doświadczenie nauki w szkole. A nasza platforma SPARK to prawdziwy „kombajn” korzyści!

Wykorzystaj poniższe gotowce od nas do komunikacji z rodzicami słuchaczy (…i nie tylko!) i rozwijaj swoją szkołę z #teamNGL Polska! 

 

SPARK to dwa kursy językowe w cenie jednego! Otrzymujesz doskonały kurs w klasie oraz onlajnowy materiał self-study do pracy w domu!  

 

Każdy uczeń dostaje dostęp do platformy Spark w cenie podręcznika (lub ćwiczeń), które zakupił. Po zarejestrowaniu się otrzymuje więc dodatkowo podręcznik w formie interaktywnego e-booka, dodatkowe ćwiczenia i aktywności online, dostęp do zadań domowych i zapisu swoich postępów!  

Nawet jeśli z jakiegoś powodu nie chcecie aktywnie korzystać z platformy podczas zajęć, możesz wykorzystać Spark jako materiał self-study dla ucznia, czyli faktycznie dodatkową treść, z której uczeń może korzystać w domu w cenie kursu – to prawdziwe 2w1!  

 

Korzystasz gdzie chcesz i kiedy chcesz. Podręcznik i materiały do kursu masz zawsze przy sobie!

Elastyczność jest wartością docenianą zarówno przez uczniów, jak i ich rodziców. A kiedy nie trzeba nosić podręcznika wszędzie, by wykonać zadanie domowe, to z pewnością budzi to wyobraźnię!

Uczeń może korzystać z platformy na komputerze oraz w aplikacji na tablet i telefon.

W każdym z tych urządzeń znajdzie swój podręcznik w interaktywnej wersji, z której można wygodnie korzystać i rozwiązywać zadania, oglądać video i odsłuchiwać audio.

No i te dodatkowe zadania! Zadane przez lektora czy nie, każde z nich pozwala uczniowi rozwijać język w wybranym przez siebie czasie i miejscu! 

 

Uczysz się korzystać z nowoczesnych technologii do rozwoju języka!

SPARK = nowoczesne technologie = nowoczesne nauczanie.

Dzięki cyfrowej platformie na lekcjach języka angielskiego w Twojej szkole jest przecież znacznie różnorodniej, znacznie wygodniej i znacznie ciekawiej!

Pokazujemy uczniom i rodzicom, że technologie mogą służyć nie tylko do zabawy, ale także mądrej nauki i rozwoju — są przecież częścią naszej codzienności i bez nich nie ma przyszłości! Spraw, by Twoi klienci też to dostrzegli! 

 

Otrzymujesz bieżącą informację zwrotną o postępach dziecka!

Największym pragnieniem rodzica jest mieć pewność, że ich dziecko rozwija się i osiąga postępy! Oczywiście nic nie zastąpi spersonalizowanego feedbacku bezpośrednio od lektora, ale platforma SPARK może tu bardzo pomóc!

Rodzic otrzymuje bowiem dostęp do widoku postępów dziecka, jego wyników zadań i testów oraz częstotliwości korzystania z platformy. Kopalnia informacji i doskonałe narzędzie dla spragnionych bieżących wieści rodziców. A i szkoła skorzysta z tak ogromnej bazy informacji w jednym miejscu — przecież podsumowania roku i ewaluacje uczniów tuż-tuż!  

 

Twoje dziecko może bezpiecznie skontaktować się z lektorem i otrzymać od niego wiadomość

Kontakt ucznia z lektorem to zwykle dość skomplikowana sprawa. Trudno jest znaleźć rozwiązanie, które byłoby bezpieczne dla ucznia (przede wszystkim w oczach rodziców), wygodne dla lektora oraz niezmuszające opiekunów do pełnienia, męczącej na dłuższą metę, roli pośrednika. Platforma SPARK pozwala uczniom na łatwy kontakt z lektorem!

Nie trzeba łączyć konta z żadną skrzynką mailową, wszystkie wiadomości znajdują się wyłącznie w SPARKu. Uczeń może otrzymać w ten sposób informację o zadaniu, wyniku testu czy materiale do nadrobienia. Bezpiecznie i w jednym miejscu, za wiedzą i kontrolą rodzica. 

 

Bez trudu nadrabiasz materiał i swoje nieobecności!

Nieobecności do nadrobienia? Potrzeba dodatkowych ćwiczeń? Często organizacja zajęć dodatkowych oraz umożliwiających odrobienie nieobecności potrafi być sporą trudnością dla szkoły językowej. Platforma SPARK może być idealną odpowiedzią na tę bolączkę!

Nieobecny uczeń może z łatwością nadrobić materiał na platformie, samodzielnie sprawdzić odpowiedzi i poprawność wykonanych zadań, wysłać wiadomość do lektora, by rozwiać ewentualne wątpliwości i sprawdzić swój postęp w nauce języka! Wszystko w jednym miejscu, w pełni skorelowane z tym, co grupa robiła podczas zajęć. 

 

Zajęcia są ciekawe, angażujące i dobrze przygotowane, ponieważ lektor ma łatwy dostęp do wszystkich zasobów

Nikogo nie trzeba przekonywać, że szczęśliwy lektor to dobre zajęcia. A w dzisiejszym zabieganym świecie nic tak nie ułatwia pracy jak narzędzia łączące łatwość użytkowania z ogromem możliwości.

Spark zawiera WSZYSTKO, czego lektor potrzebuje – od Classroom Presentation Tool, przez wszystkie materiały dodatkowe do kursów, aktywności online, kontakt z uczniami aż po pełen wgląd w historię ich postępów.

To oznacza łatwiejsze przygotowanie do zajęć, więcej przestrzeni na kreatywność, media i nowoczesne technologie w zasięgu ręki. To Twoja karta przetargowa nie tylko podczas rozmów rekrutacyjnych lektorów, ale także podczas rozmów z rodzicami! 

 

Obserwujemy to, co dzieje się na zajęciach i czy uczniowie robią postępy. To gwarancja wysokiej jakości kursu!

W National Geographic Learning rozumiemy, że jako właściciele szkół językowych cenicie monitorowanie aktualnych wydarzeń w placówce. Konto admina umożliwia Wam dostęp do szczegółowych statystyk dotyczących postępów uczniów i pracy lektorów, możliwość tworzenia kursów, zarządzania kontami lektorów, przenoszenia uczniów między grupami oraz… pełny wgląd w funkcjonowanie szkoły z ogólnej perspektywy.

Myślisz, że to argument niemający znaczenia dla Twoich klientów? A jednak! Zaangażowanie i regularne informowanie rodziców o postępach ich dzieci nie tylko pokazują troskę o jakość nauczania, ale także budują zaufanie i zyskują uznanie w ich oczach. To właśnie takie działania sprawiają, że placówka staje się bardziej atrakcyjna i ceniona przez społeczność rodziców.

 

Wspieramy Cię na każdym kroku pracy z platformą!

No dobrze, ten SPARK brzmi całkiem fajnie, powiecie. Ale ja nie mam czasu tłumaczyć każdemu z osobna jak to działa, jak się zalogować itd. Spokojnie! Na to także znajdzie się rada!

Stworzyliśmy dla Was SPARK Academy oraz SPARK Academy Dla Ucznia, czyli video przewodniki, które pozwolą krok po kroku wdrożyć się w korzystanie z platformy nawet najbardziej opornym przeciwnikom technologii! 

 

SPARK Academy Dla Ucznia może stać się Waszym elementem “welcome pack”, tak by od razu wesprzeć ucznia w stawianiu pierwszych kroków na platformie już od pierwszego dnia kursu.

Dla wielu rodziców fakt takiego wsparcia będzie równoznaczny z dużym kamieniem spadającym z serca, a dla Twojej szkoły będzie to krok w staniu się Spark Championem! 

 

 

Platforma Spark to akcelerator naszych kursów, niech stanie się więc także Twoim biznesowym czarnym koniem! Nagłówki powyższych akapitów to gotowce, które możesz wykorzystać w swojej kampanii, a argumenty w nich przedstawione powinny trafić także do Twoich lektorów. Działaj! Wesprzemy Cię jak tylko potrafimy! 

 

Właścicielu szkoły partnerskiej Proud Users of NGL – pamiętaj, że na naszym NGLowym dysku czekają na ciebie gotowe grafiki SPARK (z miejscem na logo Twojej szkoły) do wykorzystania w komunikacji marketingowej. ZAPRASZAMY do pobierania!

 

 

Nie odkładaj wdrożenia Sparka w Twojej szkole już ani minuty dłużej! Pobierz Spark Academy i przekonaj się, jak wiele dobrego może wnieść ta platforma do Twojej szkoły! 

 

 

SPARK OCZAMI UŻYTKOWNIKÓW

 

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o programie partnerskim Proud Users of NGL – kliknij tutaj!… i dołącz do nas asap!

 

 

 

 

 

 

Jesteśmy tu po to, aby wspierać cię w rozwoju! ZADZWOŃ do nas – KONTAKT

 

 

 

 

 

Autorka: Ola Marchwian

Metodyk #teamNGL, autorka bloga i podcastu Metodyka Języka. Prowadzi szkolenia i webinary oraz wspiera właścicieli małych szkół językowych w prowadzeniu biznesu. Fanka uczenia w ruchu i recyklingu materiałów edukacyjnych. Prywatnie mama Igi i właścicielka niesfornego kota. Gdyby mogła, całymi dniami uprawiałaby zimowe sporty.