Chcielibyśmy poznać, kim jesteś?
#teamNGL – przegląd roku 2022 z National Geographic Learning Polska

BLOG

Rok 2022 był dla #teamNGL czasem przełomowym. Rośniemy, rozwijamy się i nie zamierzamy zwalniać! Pora na końcoworoczne uporządkowanie naszych działań, które, być może, zachęcą niezdecydowanych do dołączenia na nasz pokład! Mamy na nim dużo miejsca i wiele pomysłów do zrealizowania w 2023!

 

1. Proud Users Community

Bez wątpienia naszą największą dumą w tym roku jest ciągły wzrost naszej społeczności #teamNGL oraz szkół partnerskich National Geographic Learning – Proud Users of NGL. Jesteśmy wdzięczni i dumni, że chcecie budować z nami otwarty świat edukacyjny w swoich szkołach językowych! 

Cieszy coraz większa świadomość marki i jakości materiałów, które Wam oferujemy — dziękujemy, że jesteście głównymi bohaterami naszej historii — to wy, właściciele, lektorzy, metodycy i słuchacze przedszkoli, szkół językowych i uczelni wyższych korzystający z tytułów NGL, tworzycie rozwijającą się i silną społeczność National Geographic Learning w Polsce!

Koniecznie dowiedz się więcej o programie współpracy Proud Users of NGL!

 

 

2. Wsparcie metodyczne i biznesowe

W 2022 roku przeprowadziliśmy w naszych szkołach partnerskich kilkadziesiąt zamkniętych szkoleń metodycznych, zarówno stacjonarnie, jak i online. Zorganizowaliśmy też podobną liczbę bezpłatnych webinarów dla wszystkich osób, które obserwują nasz facebookowy oficjalny fanpage oraz dla członków grupy TeamNGL – we teach English to future leaders

Wszystkimi działaniami metodycznymi — ich koncepcją, merytoryką i organizacją zajmuje się Ola Marchwian, która dołączyła do naszego zespołu również w mijającym roku.

„Produkujemy” też dla Was mnóstwo dodatkowych, bezpłatnych materiałów do wykorzystania na zajęciach. W tym roku rozpoczęliśmy cykl wsparcia przed egzaminem ósmoklasisty (E8 Exam Support) oraz przed maturalnym egzaminem ustnym, który wraca do szkół w 2023 roku.

 

Ponadto nasze działania wspierają konsultanci biznesowi w terenie: Asia Biernacka, Przemo Ogrodowczyk, Janusz Słupek oraz Adrian Chróstowski. To z nimi nasze szkoły mają bezpośredni kontakt! oraz dzięki nim otrzymują zindywidualizowane wsparcie w sprawach biznesowych.

 

 

 

3. Voices – nowy tytuł dla młodzieży i dorosłych na rynku polskim

W 2022 roku pod hasłem „Develop your voice in English” powitaliśmy na rynku nowy, 7-poziomowy kurs dla młodzieży i dorosłych, który od razu zyskał ogromną przychylność naszych klientów! Dziś możemy powiedzieć, że Voices ma się wspaniale i zachęcić do zapoznania się z nim bliżej, jeśli jest na sali ktoś, kto jeszcze tego nie zrobił 😉

Voices w pytaniach i odpowiedziach.

 

 

 

 

4. Nasz newsletter

Kontakt ze społecznością #teamNGL nie odbywa się tylko za pomocą konsultantów i social mediów. W grudniu do naszych subskrybentów wyruszył pierwszy newsletter NGL, w którym poprzez 3 K (konkret, kontent i kontakt) robimy update naszych poczynań. Nie mylić z mailingiem sprzedażowym! — wysyłamy newsy, linki do szkoleń, materiały do pobrania, ciekawostki ze świata NGL i wszystkie informacje, które pomagają nam budować i wzmacniać naszą społeczność. Naprawdę warto z nami być!

 

Chcesz dołączyć? ZAPISY na newsletter są TUTAJ.

 

 

5. Wspieramy przedszkola i szkoły wyższe!

Tak, tak, powiedzenie „od Przedszkola do Opola” bardzo do nas pasuje! Dlaczego nie mówić głośno o naszej ofercie, która fantastycznie spełnia oczekiwania tak wielu grup wiekowych?!

Na przedszkolnym „pokładzie” powitaliśmy ostatnio ambasadorkę Darię Powałowską, a temat uczelni wyższych dzielnie dźwiga na swoich barkach Marta Nowak – specjalistka od EAP (English for Academic Purposes).

Martę możecie spotkać w grupie FB #TeamNGL – angielski na uczelniach, którą też powołaliśmy do życia w tym roku!

Już na początku 2023 r.  obie Panie będziecie mogli spotkać na naszych bezpłatnych webinarach — śledźcie oficjalny fanpage!

6. Co dalej?

Cały czas doskonalimy się dla Was. Planujemy nowy rok, a wraz z nim kolejne aktywności, które pomogą szkołom językowym budować markę z silnym i niezawodnym partnerem, jakim jest National Geographic Learning Polska. Mamy też nadzieję, że nasze działania zachęcą nowe instytucje do rozpoczęcia współpracy z nami! 

Co na ten moment możemy obiecać?

W 2023 roku pojawi się…

  • NOWY TYTUŁ dla słuchaczy ze szkoły podstawowej,
  • możliwość spotkania się z nami na ŻYWO już w kwietniu! 

Na razie tylko dwa top sekrety, które już nie są taką tajemnicą, ale na pewno są TOP 🖤💛!

W imieniu całego zespołu #TeamNGL Polska życzę Wam spokojnego, rozwojowego i dobrego roku 2023!

 

 

 

Autorka: Justyna Mak

Content Marketing Manager, NGL Polska