Chcielibyśmy poznać, kim jesteś?
Platforma SPARK oczami użytkowników

BLOG

Platforma SPARK to rewolucyjne rozwiązanie, które zmienia sposób pracy z podręcznikami National Geographic Learning: lektor ma wszystkie zasoby w jednym miejscu, słuchacz korzysta z przyjaznej aplikacji, która oferuje dodatkowe materiały i wersję online podręcznika na komputerze, telefonie lub tablecie, a właściciel szkoły może z łatwością monitorować cały proces. Dodatkowo Rodzice uczniów są spokojni, wiedząc, że ich dzieci uczą się z nowoczesnych i atrakcyjnych materiałów edukacyjnych.

W tym wpisie zapraszamy na bliskie spotkanie z rekomendacjami. Dowiedz się, jak platforma SPARK sprawdza się w praktyce oczami jej użytkowników.

 

 

Na początek naszej podróży przyda Ci się dobry przewodnik z najważniejszymi informacjami o platformie SPARK.

Zajrzyj TUTAJ

 

Platforma SPARK oczami naszych użytkowników

REKOMENDACJE WŁAŚCICIELI SZKÓŁ
PROUD USERS OF NGL

 

Dodam, iż ogromnym ułatwieniem jest towarzysząca wszystkim podręcznikom platforma Spark, dzięki której w jednym miejscu mamy dostęp do wszystkich e-booków, nagrań audio, filmików video, a nauczyciele mogą tworzyć wirtualne grupy, monitorować pracę swoich uczniów. Platforma daje także całe spektrum możliwości dodatkowej pracy własnej tym słuchaczom, którzy po zajęciach chcą samodzielnie szlifować język. Spark jest poza tym ogromnym ułatwieniem w czasie nieprzewidzianych zastępstw. Dzięki niemu nie musimy szukać zapasowych zestawów lektorskich, bo wszystko, czego potrzebujemy mamy ‘na kliknięcie’.

 

Najważniejsze w tych wszystkich tytułach jest to, że każdy z nich ma dostęp do aplikacji SPARK, dzięki czemu uczniowie mogą korzystać z dodatkowych zadań w każdym miejscu na świecie! ponadto w roku szkolnym NASI SŁUCHACZE  ZOSTAWIAJĄ podręczniki  w szkole językowej (i temat zapomnianych książek minął) – dzięki SPARKowi mają do nich dostęp all the time!

 

Bardzo cenimy sobie dostęp wszystkich naszych uczniów do aplikacji SPARK zawierającej zadania interaktywne o zróżnicowanym poziomie trudności.
Dodatkowo uczniowie znajdą tam wszystkie potrzebne materiały audio/wideo, utrwalające wiedzę. Największym atutem tej formy nauki jest to, że dostęp do kursu jest w formie aplikacji  na telefon, więc nasi uczniowie mają swój kurs zawsze przy sobie!

 

REKOMENDACJE NASZYCH SZKÓŁ Z SIECI

 

Lucky Academy — PRZECZYTAJ NA STRONIE 

Prestige Lingua — PRZECZYTAJ NA STRONIE

Joker Centrum Edukacyjne — PRZECZYTAJ NA STRONIE

Happy School — PRZECZYTAJ NA STRONIE

English-Edu Marki – PRZECZYTAJ NA STRONIE

 

SPARK CHAMPIONS OF #TEAMNGL POLSKA

 

Czy wiesz, co łączy właścicieli TYCH szkół?

 

Wg „twardych danych”, które otrzymujemy od naszych partnerów z UK, są oni LIDERAMI na platformie SPARK (dane na kwiecień 2024). Podczas konferencji Proud To Teach w Uniejowie szkoły te wyróżnilismy w kategorii SPARK Champions!!! Twoja szkoła też może być MISTRZEM SPARKA!

 

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o programie partnerskim Proud Users of NGL – kliknij tutaj!… i dołącz do nas asap!

 

 

 

 

 

 

Jesteśmy tu po to, aby wspierać cię w rozwoju! ZADZWOŃ do nas – KONTAKT

 

 

 

 

 

 

Autorka: Justyna Mak

Content Marketing Manager, NGL Polska