Chcielibyśmy poznać, kim jesteś?
Dlaczego warto przystąpić do programu Proud Users of NGL – opowiada Justyna Oleszek

BLOG

Nazywam się Justyna Oleszek i jestem właścicielką szkoły Lucky Academy w Biłgoraju w województwie lubelskim. Od 3 lat specjalizujemy się w edukacji dzieci i młodzieży – uczymy języka angielskiego. Dodatkowo rok temu poszerzyliśmy naszą ofertę o kursy dla dorosłych.

Na współpracę z NGL zdecydowałam się w 2023, kiedy szukałam dla swojej szkoły kursów odzwierciedlających moje spojrzenie na naukę angielskiego. Zależało mi na tym, aby program dawał poczucie swobody w działaniu i możliwości posiadania unikalnego wizerunku szkoły na rynku lokalnym. Nasze hasło „Otwieramy (się) na Świat!” idealnie odzwierciedla filozofię nauki języka National Geographic Learning.

 

 

Z którymi tytułami pracujecie i dlaczego?

 

LOOK & SEE

Nasi najmłodsi kursanci pracują na kursie “Look&See” (dowiedz się więcej), który docenia i umacnia wrażliwość młodych ludzi na otaczający ich świat. Dzieciaki naturalnie chłoną nowe wyrażenia i słówka, a przy tym świetnie się bawią.

ZAJRZYJ DO SKLEPU

 

 

 

 

IMAGINE

7-12 latki pracują na kursie „Imagine” (dowiedz się więcej), który jest połączeniem pragmatyzmu językowego. Młodzi kursanci poznają kulturę innych narodowości i przyswajają ciekawostki z różnych stron świata. Urzekły nas tematy tekstów do czytania ze zrozumieniem, które można uzupełnić materiałami wideo od National Geographic.

ZAJRZYJ DO SKLEPU

 

NEW CLOSE-UP

Najstarsza młodzież pracuje u nas na „New Close-Up” (dowiedz się więcej), który często w niekonwencjonalny, ale i efektywny sposób wprowadza nowe tematy, wyrażenia czy zagadnienia egzaminacyjne. Nowatorskie podejście do edukacji było jednym z głównych aspektów, które przekonały nas do wybrania tego kursu.

ZAJRZYJ DO SKLEPU

 

 

 

OUTCOMES

Dla dorosłych wybraliśmy kurs „Outcomes” (dowiedz się więceji to był strzał w dziesiątkę! Wszyscy kursanci są zachwyceni programem do tego stopnia, że zostają z nami w przyszłym roku szkolnym!

Mało tego, do grup dołączają kolejne osoby! Najbardziej cenimy ten kurs za jego praktyczne aspekty językowe, które docenia się zarówno w pracy w kontaktach z obcokrajowcami, na zagranicznych wycieczkach, jak i w codziennych sytuacjach. Nasi kursanci potwierdzają, że nigdy nie jest za późno na naukę.

ZAJRZYJ DO SKLEPU

 

 

 

Co najbardziej cenisz we współpracy z #teamNGL?

Jeśli miałabym scharakteryzować w trzech słowach, jak wygląda współpraca z #teamNGL, byłyby to:

Zaangażowanie, Innowacyjność, Profesjonalizm.

#teamNGL = #teamZIP

 

ZZaangażowanie i pasja ludzi tworzących #teamNGL przekłada się na motywację i chęć do pracy zarówno właścicieli szkół, jaki i ich pracowników czy kursantów.

IInnowacyjność w metodyce i kreatywność zespołu NGL mocno wyróżnia się na rynku innych kursów językowych.

PProfesjonalizm w planowaniu działań szkół, szkoleń zespołów, kontaktach z przedstawicielami czy metodykami. Wszystko to zapewnia wysoką jakość naszych usług i pomaga wyróżnić się na tle regionalnym.

Będąc członkinią “teamZIP” czuję realne wsparcie od National Geographic Learning. Dla tak zgranego zespołu nie ma rzeczy niemożliwych. Każda sprawa dopinana jest do końca a problemy rozwiązuje się w mgnieniu oka.

 

 

3 TOP zalety programu Proud Users of NGL

 

Będąc w programie „Proud Users of National Geographic Learning” otrzymujemy jeszcze więcej korzyści. Jako oficjalni partnerzy NGL wyróżniamy TOP 3 benefits:

 

  1. Możliwość indywidualnych szkoleń dopasowanych do potrzeb szkoły, w tym materiały edukacyjne, wsparcie techniczne i marketingowe.

  2. Społeczność i Networking — tworzenie i bycie częścią silnej społeczności #teamNGL umożliwia nam nawiązywanie kontaktów z innymi szkołami i wzajemne wsparcie.

  3. Prestiż związany ze współpracą z National Geographic Learning sprawia, że zyskujemy w oczach potencjalnych klientów. Często jest to karta przetargowa podczas wyboru szkoły językowej dla dzieci i dorosłych.

 

Czy jest coś, co chciałabyś powiedzieć osobom zastanawiającym się nad przystąpieniem do programu „Proud Users of NGL”?

 

Jeśli zastanawiasz się nad przystąpieniem do programu, szukasz innowacji, chcesz wybić się na rynku lokalnym lub potrzebujesz wsparcia od strony marketingu, wymiany doświadczeń i organizacji pracy szkoły — ten program jest dla Ciebie. Dołączenie do Proud Users of NGL gwarantuje zwiększoną widoczność i podnosi renomę w branży szkół językowych.

 

W tym roku podjęłam decyzję o kolejnym kroku w rozwoju szkoły: przenosimy siedzibę do większego lokalu, do naszego zespołu dołączają kolejne fantastyczne osoby, dzięki którym mogę znacznie poszerzyć ofertę edukacyjną. Dlaczego o tym mówię? Ponieważ National Geographic Learning dodało do naszego rozwoju nie tylko swoją cegiełkę, ale to dzięki niemu zbudowaliśmy solidny fundament szkoły. Teraz możemy się rozwijać, nie tracąc na jakości, a wręcz przeciwnie — jakość idzie w parze z naszym rozwojem.

 

Jeśli masz do mnie konkretne pytania dotyczące współpracy z #teamNGL, napisz do mnie:

FB: https://www.facebook.com/lucky.academy.centrum

IG: https://www.instagram.com/lucky_academy__centrum/

 

 

 

 

 

Przeczytaj wywiady z innymi właścicielami szkół w programie Proud Users of NGL: 

Małgosia Mączyńska — FREEDOM

Asia Gruszczyńska — PEAR Centrum Językowe

Natalia Karwowska — BABY ENGLISH CENTER

Katarzyna Podgórska-Dziewiątkowska –  NO PROBLEM Szkoła Językowa

Magdalena Rowecka — SOKRATES Szkoła Języków Obcych

Bartosz Kawalec – Szkoła Językowa Perfect English

 

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o programie Proud Users of NGL – kliknij tutaj!… i dołącz do nas asap!

 

 

 

 

 

 

Jesteśmy tu po to, aby wspierać cię w rozwoju! ZADZWOŃ do nas – KONTAKT

 

 

 

 

 

 

 

Rozmawiała: Justyna Mak

Content Marketing Manager, NGL Polska